Збірна Канади навіть «десятим складом» виграла Чемпіонат світу з хокею (Відео)

Оце так!

Ілюстрація prsport.net

У фіналі північноамериканці в овертаймі здолали збірну Фінляндії

Збірна Канади стала 27-разовим чемпіоном світу з хокею!

У фіналі турніру, який проходив у столиці Латвії Ризі, північноамериканці в овертаймі здолали збірну Фінляндії – 3:2.

Родоначальники хокею протягом вирішального матчу двічі відігрувалися, а переможний гол в овертаймі на рахунку Ніка Пола, якому асистував Коннор Браун (у якого загалом три гольові паси в матчі!).

Інакше, як дивовижним, шлях канадійців на нинішньому ЧС не назвеш! Привізши на турнір відверто «лівий» склад, вони на старті програли три зустрічі поспіль – Латвії, США та Німеччині. Потім «взялися за розум» і перемогли Норвегію, Казахстан та Італію. В заключному матчі групового раунду поступилися за булітами якраз Фінляндії (ті ж таки 2:3!). Проте таки вийшли у чвертьфінал з останнього, четвертого місця.

У першому раунді плей-офф Канада відправила додому далеко не «десятий» склад зарозумілої Росії. У півфіналі «кленові» взяли реванш у США. А у фіналі – у Фінляндії!

Ймовірно, на наступний ЧС канадійцям – аби зберегти хоч якусь інтригу – доведеться везти вже не «десятий», а «п'ятнадцятий», або й «двадцятий» склад своєї Національної збірної...