Волинські «Вертуни» відзначили 10-річний ювілей святковим концертом (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Волинські «Вертуни» відзначили 10-річний ювілей святковим концертом (Фото)

Концертна програма була надзвичайно насиченою та яскравою.

Фото зі сайту Боратинської сільської ради. 

Волинські «Вертуни» відзначили 10-річний ювілей святковим концертом (Фото)

Справжнє свято музики, танцю і грації відбулося 6 червня у Будинку культури села Гірка Полонка. Тут влаштували святковий концерт з нагоди 10-річчя зразкового аматорського ансамблю народного танцю «Вертуни».

Талант, пластику та хореографічну майстерність на сцені демонстрували близько 80 вихованців віком від 5 до 19 років. Як завжди, юні танцюристи виступали під керівництвом організатора та керівника колективу – хореографа, балетмейстера Вікторії Лопанової. Про це інформує сайт Боратинської сільської ради

Концертна програма була надзвичайно насиченою та яскравою. Глядачі мали нагоду подорожувати країнами світу, споглядаючи їх національні танці: Польща (танець «Краков’як»), США («Пригоди в стилі Кантрі»), Білорусь («Веселуха»), Ізраїль («Єврейський танець»), Румунія («Циганський танець»), Україна («Горянка», «Березнянка», «Полісянка», «Волинські тупотіння», «Перші кроки»).

Глядачі мали нагоду подорожувати країнами світу, споглядаючи їх національні танці: Польща (танець «Краков’як»), США («Пригоди в стилі Кантрі»), Білорусь («Веселуха»), Ізраїль («Єврейський танець»), Румунія («Циганський танець»), Україна («Горянка», «Березнянка», «Полісянка», «Волинські тупотіння», «Перші кроки»).

Привітати колектив з днем народження завітали друзі, колеги, односельчани та усі поціновувачі танцювального мистецтва. Окрім звичайних гостей, на концертні було присутнє професійне журі. Експерти оцінили роботу ансамблю на «відмінно», тож «Вертуни» успішно підтвердили звання «зразковий».

Читайте такожУ Володимирі-Волинському виділили 200 тисяч на фестиваль «Княжий»​

Щиро вітаємо зразковий аматорський ансамбль народного танцю «Вертуни» та його наставницю Вікторію Лопанову із ювілеєм. Ви - справжні корифеї своєї справи, які гідно продовжують традиції українського народу та слугують взірцем для молодого покоління. Дякуємо за ваш талант та невтомну роботу! Нехай ваша творчість і надалі не знає кордонів, проходить від серця до серця, єднаючи людей в ім’я мистецтва та добра. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, успіхів, добробуту, життєвих гараздів та мирного неба.