Одна з найстаріших вулиць Нововолинська буде освітлена - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.56
Одна з найстаріших вулиць Нововолинська буде освітлена

Тепер на вулиці Шахтарській буде сучасне освітлення.

Фото із сайту volyn.com.ua.

Одна з найстаріших вулиць Нововолинська буде освітлена

На вулиці Шахтарській у шахтарському місті облаштовують зовнішнє освітлення.

На вулиці Шахтарській у шахтарському місті, де завдяки Віктору Ющенку прокладено асфальтівку,  облаштовують зовнішнє освітлення.       

На ці роботи з бюджету Нововолинської міської територіальної громади виділено 335 тисяч гривень. Зараз вже закуплено 35 опор, 50 LED світильників та півтора кілометра кабелю.

Підрядники з сусіднього Володимира-Волинського та працівники виробничого управління комунального господарства почали встановлювати опори, далі монтуватимуть світильники. Роботи планують завершити за три тижні.

Роботи планують завершити за три тижні.

До слова, вулиця Шахтарська – одна з найстаріших і перших вулиць наймолодшого міста Волині. Вона веде до першого вугільного підприємства, яке, правда, вже в стадії закриття, вугілля там не добувають, й до сумнозвісного довгобуду – шахти №10. По обидва боки розміщена чи не найбільша кількість промислових підприємств різних форм власності. Тому освітити цю частину міста – вкрай потрібна справа.

15 років тому, стягнувши велику дорожню техніку з цілої області,  в рекордно короткі строки на цій вулиці проклали асфальтівку. Саме тоді  десяте вугільне підприємство, яке ось – ось мали ввести в експлуатацію (першу чергу), мав відвідати з робочим візитом тодішній Президент України Віктор Ющенко. Він, звісно, тоді так і не доїхав на цю копальню. Але дорога, незважаючи на «каркання», що вона довго не протримається, й досі служить людям. А вони дякують… Віктору Ющенку.

Читайте  також: Показали, як виглядає новозбудована траса до Шацьких озер

Роксолана Вишневич