Коментатор Уткін: «Подивіться, які країни офіційно визнали Крим російським» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Коментатор Уткін: «Подивіться, які країни офіційно визнали Крим російським»

А як одягнена збірна України, мені по фігу.

Фото із сайту dynamomania.com.

Коментатор Уткін: «Подивіться, які країни офіційно визнали Крим російським»

Нарешті з Росії стали надходити адекватні реакції

Відомий російський журналіст і коментатор Василь Уткін поділився думкою про форму збірної України на чемпіонат Європи, передає Спорт.ЮА.

Подивіться, які країни офіційно визнали Крим російським. Там немає жодної країни-учасниці чемпіонату Європи.

«Я ось чого не розумію. З чого б раптом виникнути міжнародному скандалу через форму збірної України? Подивіться, які країни офіційно визнали Крим російським. Там немає жодної країни-учасниці чемпіонату Європи. Наприклад. Власного погляду на державні кордони ні в УЄФА, ні у ФІФА зроду не було. І це принцип (в ньому якраз частково і полягає так званий «спорт поза політикою»): ці організації дзеркалять точку зору на це ООН. ООН визнає Україну в тих межах, які зараз нанесені на форму збірної цієї країни. Так що я абсолютно не бачу тут підстав для міжнародної бучі. Поправте мене, якщо я помиляюся.

Мені особисто на диво все одно, що нанесено на форму будь-якої збірної, крім російської. На якій, нагадаю, спочатку - на офіційній презентації - прапор Росії на рукаві був зображений в перевернутому вигляді. Вважаю, до презентації цю форму бачили всі офіційні особи і цього не помітили. Або не зрозуміли, що не так. Ось це було принизливо. А як одягнена збірна України, мені по фігу», - написав Уткін у своєму телеграм-каналі.

Читайте також: УЄФА розсудило ситуацію з формою українських футболістів

Відзначимо, що форма, на яку нанесений контур кордонів України з Кримом, дуже не сподобалася в Росії.

Додамо, що Крим визнаний частиною Росії Афганістаном, Венесуелою, Кубою, Нікарагуа, Сирією, Суданом і КНДР.