Перерахували пенсії 300 тисячам працюючих пенсіонерів: у середньому «накинули» по 193 гривні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.89 € 31.92
Перерахували пенсії 300 тисячам працюючих пенсіонерів: у середньому «накинули» по 193 гривні

Ото вже жируватимуть!

Фото epravda.com.ua

Перерахували пенсії 300 тисячам працюючих пенсіонерів: у середньому «накинули» по 193 гривні

Добре, хоч не просто по три гривні...

Органи Пенсійного фонду провели перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам - пенсії збільшено у 313 тис пенсіонерів, середній розмір підвищення склав 193,32 грн.

Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на прес-службу Мінсоцполітики у Facebook.

Зазначається, що перерахунок провели відповідно до частини четвертої статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Перерахунок провели відповідно до частини четвертої статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

«Перерахунок проведено з 1 квітня після отримання даних з Державної податкової служби про суми нарахованих та сплачених страхових внесків за 1 квартал 2021 року. Відповідно, у червні пенсіонери отримають як підвищену суму пенсії, так і доплату за квітень та травень.

Перерахунок проведено особам, у яких після призначення (попереднього перерахунку) пенсії пройшло не менше як 24 місяці та вони в цей час працювали. Страховий стаж, який набуто за цей період, враховано при обчисленні нового розміру пенсії, а для пенсіонерів, які набули не менш як 24 місяці страхового стажу та мали більшу заробітну плату - пенсію обчислено з урахуванням збільшеної заробітної плати», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Україна більше не буде житницею: терміново потрібно вжити заходів.