У Луцьку поліція у всеозброєнні шукає грабіжника - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.37 € 30.64
У Луцьку поліція у всеозброєнні шукає грабіжника

До уваги громадськості: у Луцьку поліція проводить учбово-тренувальні навчання.

Фото - ілюстративне.

Фото зі сайту Автоцентр.

У Луцьку поліція у всеозброєнні шукає грабіжника

9 червня, Головне управління Національної поліції у Волинській області проводить учбово-тренувальні навчання підрозділів з метою відпрацювання координації дій правоохоронців під час операцій, пов’язаних із розшуком і затриманням озброєних правопорушників

За легендою, на лінію служби «102» надійшло повідомлення, що по вулиці Наливайка у Луцьку двоє невідомих осіб спортивної тіло будови, одягнені в темний спортивний одяг, застосувавши зброю до чоловіка заявниці, заволоділи грошима у сумі близько 40 тис. грн.

Поліція ввела в дію спеціальні операції та проводить усі необхідні заходи із затримання умовних правопорушників.

У Луцьку двоє невідомих осіб спортивної тіло будови, одягнені в темний спортивний одяг, застосувавши зброю до чоловіка заявниці, заволоділи грошима у сумі близько 40 тис. грн.

Наголошуємо, що всі вказані дії відбуваються в рамках навчання.

Звертаємо також увагу громадян, що заняття проводяться в умовах, наближених до реальних із залученням до дій бійців спецпідрозділів і використанням відповідних спецзасобів і зброї.

Поліція просить громадян сприяти діям правоохоронців та з розумінням поставитися до виконання ними оперативно-тактичних завдань, зберігати спокій й не порушувати правопорядок. 

Джерело: Сектор комунікації поліції Волинської області