На луцькій ялинці проріс Христос-Спаситель, як у Ріо (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
На луцькій ялинці проріс Христос-Спаситель, як у Ріо (Фото)

Фігура нагадує всесвітньо відому статую Ісуса.

Фото зі сайту «Конкурент».

На луцькій ялинці проріс Христос-Спаситель, як у Ріо (Фото)

Верхівка старої ялинки, що на спуску з проспекту Волі до Центрального парку у Луцьку, нагадує статую Христа-Спасителя із бразильського міста Ріо-де-Жанейро

Світлинами дивної ялинки поділився з редакцією ІА «Конкурент»  лучанин Дмитро. 

За його словами, на верхівці старої ялинки утворилася фігура, що віддалено нагадує всесвітньо відому статую Ісуса, який розпростертими руками ніби обіймає світ. 

Якщо чесно, дерева ці мені вже не дуже презентабельні. Їх було би непогано якось облагородити, або й взагалі посадити нові.

 

 Коментар: «Та це щось дуже дивне, насправді. Ці ялинки все менше нагадують дерева, і все більше скидаються на якісь фігури. Цю я побачив кілька днів тому, бо щодня ходжу цією дорогою на роботу. Якщо чесно, дерева ці мені вже не дуже презентабельні. Їх було би непогано якось облагородити, або й взагалі посадити нові. Бо ж центр міста, все-таки», – каже Дмитро. 

Читайте такожВолинянин не зміг пояснити поліцейським де взяв деревину

Довідка: Христос-Спаситель (порт. Cristo Redentor) – статуя Ісуса Христа в Ріо-де-Жанейро, Бразилія. Вона має розмір 39,6 м заввишки (розмах рук 28 метрів), важить 1145 тонн, і знаходиться на вершині 710-метрової гори Корковаду в національному парку ліс Тіжука, в межах міста. Збудована як символ християнства, статуя стала символом Ріо-де-Жанейро і Бразилії.