На Волині студенти Університету ІІІ-го віку ділилися враженнями про 70-літнього Василя Шкляра (Фото. Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
На Волині студенти Університету ІІІ-го віку ділилися враженнями про 70-літнього Василя Шкляра (Фото. Відео)

Відзначили ювілей «батька українського бестселера..

Фото з фейсбук-сторінки Рожищенської публічної бібліотеки.

На Волині студенти Університету ІІІ-го віку ділилися враженнями про 70-літнього Василя Шкляра (Фото. Відео)

Сьогодні один із найвідоміших і найбільш читаних сучасних українських письменників відзначає 70-літній ювілей

Напередодні у Рожищенській публічній бібліотеці відбулося чергове засідання поціновувачів книги - студентів Університету ІІІ-го віку.

Для присутніх працівники відділу обслуговування підготували парад буктрейлерів за творчістю Василя Шкляра.

Для присутніх працівники відділу обслуговування підготували парад буктрейлерів за творчістю Василя Шкляра. Учасники засідання познайомилися із творами письменника і поділилися власними враженнями від прочитаних творів.

 
 

 Нагадаємо, Василь Шкляр – український письменник, політично-громадський діяч. Деякі літературні оглядачі називають його «батьком українського бестселера». Його твори перекладено англійською, болгарською, вірменською, шведською, словацькою, російською мовами тощо. Один із найвідоміших його творів – роман «Залишенець. Чорний ворон».

За нього рішенням Комітету з Національної премії України ім. Т.Шевченка Василь Шкляр був визнаний лауреатом Шевченківської премії 2011 року, але письменник відмовився її отримати у знак протесту проти перебування на посаді Міністра освіти України одіозного українофоба Дмитра Табачника.