У воді на Теремнівській водоймі у Луцьку знайшли кишкову паличку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.35 € 30.57
У воді на Теремнівській водоймі у Луцьку знайшли кишкову паличку

У середині червня повторно тестуватимуть якість води на двох пляжах у районі Теремне та Центральному парку.

Фото suspilne.media.

У воді на Теремнівській водоймі у Луцьку знайшли кишкову паличку

Фахівці дали рекомендації Луцькій міській раді виставити знаки про заборону купання

Вода у Теремнівській водоймі не відповідає нормі за мікробіологічними показниками. Там перевищений показник кишкової палички. Про це Суспільному розповіла завідувачка відділення лабораторного центру Оксана Колобкова.

На Центральному пляжі міста вода відповідає нормам.

При нормі 5 тисяч на сьогодні становить 9 тисяч 300.

В лабцентрі кажуть: дослідили зразки з 28 водойм області. Кишкову паличку виявили лише на Термнівській водоймі. «При нормі 5 тисяч, на сьогодні становить 9 тисяч 300. Тому рекомендації Луцькій міській раді виставити знаки про заборону купання», — каже Оксана Колобкова.

Купальний сезон у Луцьку стартував 1 червня. На рятувальному посту поруч з Теремнівською водоймою висить жовтий прапорець, що попереджає про заборону купання.

 

 Луцька міська рада цього сезону на облаштування пляжів міста з міського бюджету виділила 650 тисяч гривень, – розповів Суспільному посадовець міськради Юрій Кирилюк.

 

 150 тисяч гривень виділили на благоустрій, лабораторні аналізи та впорядкування постів і 500 тисяч — на заробітну плату, страхування, обстеження підводної частини, навчання рятувальників і закупівлю обладнання для рятувальників.

Читайте також: Учасник бойових дій з Волині обурений через «неформатне» посвідчення

Термін купального сезону у місті встановлено з 1 червня по 31 серпня. Лабораторні дослідження усіх об'єктів довкілля та місць масового відпочинку проводять двічі на місяць. У середині червня повторно тестуватимуть якість води на двох пляжах у районі Теремне та Центральному парку, - розповіла завідувачка відділу обласного лабцентру Оксана Колобкова.