На Волині з’явився ще один Гузь: що відомо про нового очільника Волинської митниці - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
На Волині з’явився ще один Гузь: що відомо про нового очільника Волинської митниці

Власного автомобіля в Артема Гузя немає. Однак він задекларував дві автівки, які належать його дружині і тестю.

Фото insider-media.net.

На Волині з’явився ще один Гузь: що відомо про нового очільника Волинської митниці

Раніше посадовець працював у ДФС та СБУ

Днями завершився конкурс на вакантну посаду начальника Волинської митниці. За результатами останньої співбесіди перемогу здобув Артем Ігорович Гузь, передає сайт insider-media.net.

Попередньо він обіймав посаду заступника начальника управління – начальника першого відділу управління викриття економічних злочинів Головного управління протидії економічних правопорушень ДФС України. Також він працював у Службі безпеки України.

 

 В останній декларації, яку Артем Гузь подав 25 квітня 2021 року, вказано, що він має дружину Анастасію Манорик та сина Даниїла. 

 

 

 

У його власності перебуває земельна ділянка площею 12 соток у селі Козинці на Київщині. Також Артем Гузь задекларував 4 квартири: одну – в столиці площею 72 м кв., подружжя придбало у 2016 році за 734 000 грн, ще одна така ж сама квартира у столиці перебуває у спільній власності батьків його дружини та ще 45 квадратів – у власності батька, Гузя Ігоря Миколайовича. Четверту квартиру, площею 71 кв.м. новоспечений керівник Волинської митниці орендує у місті Черкаси. Певний час Артем Гузь був виконуючим обов'язки начальника ГУ ДФС у Черкаській області.

Власного автомобіля в Артема Гузя немає. Однак він задекларував Volkswagen Touareg 2013 р.в. та Audi А3 2016 р.в., які належать його дружині і тестю.

Як не дивно, та дружина Артема Гузя Анастасія Манорик, попри те, що кілька років перебувала у відпустці по догляду за дитиною до 3 років, успішна бізнеследі. Вона має 10% прав на ТОВ «БАГГІ». Торік Анастасія отримала понад мільйон гривень доходу від зайняття підприємницькою діяльністю.

Щодо своїх доходів, то Артем Гузь торік задекларував 255 тис. грн зарплати, отриманої на службі в СБУ, понад 22 тис. грн він заробив працюючи в ГУ ДФС у м.Києві, ще 89 тисяч – у Державній фіскальній службі України. Попри те, що він працював у державних структурах, Артем Гузь також встиг попрацювати і у двох приватних фірмах: у ТОВ «Юнілін дистриб'юшн юкрейн» він заробив 243 тис.грн, а в ТОВ «Анкор персонал Україна» - ще 36 тис.

Щодо грошових активів, то в Артема Гузя, його дружини і навіть маленького сина накопичилось готівкою та на рахунках у банку 40500 доларів США та майже 1,1 мільйона гривень. Власного автомобіля в Артема Гузя немає.

Щодо грошових активів, то в Артема Гузя, його дружини і навіть маленького сина накопичилось готівкою та на рахунках у банку 40500 доларів США та майже 1,1 мільйона гривень.

Читайте також: «Слуга народу» Тищенко, не чекаючи на закінчення конкурсу, вже призначив свого начальника митниці на Закарпатті

Коли представлять нового очільника Волинської митниці – наразі ще не відомо. У мережі про нього інформації вкрай обмаль.