Що просять у міського голови лучани - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.27 € 30.61
Що просять у міського голови лучани

Мер зустрівся з мешкантями територіальної громади.

Фото з фейсбук-сторінки Ігоря Поліщука.

Що просять у міського голови лучани

Учора Ігор Поліщук провів особистий прийом громадян, під час якого розглянув 27 звернень від мешканців громади

Серед звернень — колективні та індивідуальні. Більшість — стосувалися ремонту доріг, прибудинкових територій, виділення матеріальної допомоги, сприяння у вирішенні житлових питань тощо. Про це, за результатами звернень громадян, написав у фейсбуці луцький міський голова Ігор Поліщук.

 

 ​«За допомогою у здійсненні ремонту фасаду будинку, що на вулиці Ковельська, 5, та встановлення там пандусу звернулася Оксана Капішевська, особа з інвалідністю, яка проживає в цьому будинку. ​Особисто дав доручення директору департаменту ЖКГ Миколі Осіюку вирішити це питання. Також пані Оксана просила допомоги у пошуку роботи, адже вона з активною життєвою позицією, надає юридичні послуги людям з інвалідністю, готова працювати онлайн. Своїм прикладом мотивує та надихає інших.

Більшість — стосувалися ремонту доріг, прибудинкових територій, виділення матеріальної допомоги, сприяння у вирішенні житлових питань тощо.

​Одне зі звернень стосувалося забезпечення житлом сім'ї, з числа внутрішньо переміщених осіб, що виховують сина з інвалідністю. Зверталися й керівники ОСББ щодо вирішення поточних питань діяльності об’єднань. Частину звернень скерував на розгляд земельної комісії.

 

 ​За підсумками розгляду звернень громадян дав доручення відповідним керівникам виконавчих органів міської ради щодо оперативного опрацювання та вирішення питань, з якими звертались громадяни.

Читайте такожВладика Михаїл зустрівся із Вселенським патріархом на острові Імброс і відправив Літургію (Фото. Відео)

​Окремі з них, ті, що потребують детальнішого вивчення, взяв під особистий контроль», - йдеться у повідомленні мера Луцька Ігоря Поліщука.