Відомо, коли в Луцьку увімкнуть гарячу воду - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
Відомо, коли в Луцьку увімкнуть гарячу воду

Незручності набридли.

Фото ілюстративне.

Відомо, коли в Луцьку увімкнуть гарячу воду

Обіцяють з наступного тижня

З вівторка, 15 червня, у Луцьку відновлять гаряче водопостачання.

Про це повідомив міський голова Ігор Поліщук у відеозверненні на своїй сторінці у фейсбуці.   

Нагадаємо, минулого місяця гаряче водопостачання було припинене у зв'язку з тим, що Кабмін не продовжив покладання спеціальних обов'язків на компанію «Нафтогаз». Ця компанія забезпечувала нормальне функціонування теплорегенеруючи підприємств. Після цього проводили ряд переговорів. Луцька міська рада, як і багато інших органів самоврядування, зверталася до міністрів, президента, уряду, Верховної Ради з проханням вплинути на цю ситуацію.

За словами мера, дійшли висновків про продаж газу 7400 гривень за тисячу метрів кубічних без передоплати. Однак «Нафтогаз» цих умов не дотримався. У зв'язку з чим і виникла затримка з відновлення гарячого водопостачання. Після того було проведено знову ряд перегорів.

У вівторок, 15 червня, у Луцьку відновлять гаряче водопостачання

«І було запропоновано, звичайно, що не такі договори, про які було домовлено спочатку, оплату 50 % на 50%. Тобто, 50 % - це передоплата і 50 % - післяоплата. Це не так добре, як договори без передоплати, але для того, щоб відновити гаряче водопостачання, ми змушені погодитися на ці умови», - сказав Ігор Поліщук.

Цього тижня ці договори вже підписали. Тому у вівторок, 15 червня, у Луцьку відновлять гаряче водопостачання.

 

Джерело: ІА Волиньпост.