На Шацьких озерах вже можна ловити рибу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
На Шацьких озерах вже можна ловити рибу

Вартість відловочних квитків для місцевих мешканців буде дешевшою, ніж для приїжджих.

Фото Шацький НПП.

На Шацьких озерах вже можна ловити рибу

З учорашнього дня, з 11 червня, на водоймах Шацького національного природного парку дозволено спортивно-любительське рибальство

Як інформує  Шацький НПП, лов можна проводити вудками з блешнею вертикального блесніння, мормишкою із загальною кількістю гачків не більше трьох на одного рибалку. Загальний вилов риби протягом одного дня не повинен перевищувати 5 кг на одного рибалку. Лов проводити тільки в світлий час доби при наявності розрахункової квитанції (відловочного квитка), що засвідчує оплату надання послуг для проведення спортивного і любительського рибальства.

Вартість відловочних квитків для учасників війни, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, учасників війни в Афганістані, учасників АТО, пенсіонерів, місцевих жителів:

на 1 день – 15,00 грн;

на 10 днів – 50,00 грн;

на місяць – 75,00 грн.

Вартість квитка для інших осіб:

на 1 день – 30,00 грн;

на 10 днів – 100,00 грн;

на місяць – 150,00 грн.

Для інвалідів війни, праці та дітям до 16 років – безкоштовно.

Загальний вилов риби протягом одного дня не повинен перевищувати 5 кг на одного рибалку.

Відловочні квитки можна придбати як в адміністрації парку (с. Світязь, вул. Жовтнева, 61), так і безпосередньо на водоймах у інспекторів відділу державної охорони ПЗФ Шацького НПП.

За недотримання вимог згідно Адміністративного Кодексу України порушники каратимуться штрафом з вилученням засобів лову.

Крім того, нагадуємо, що заїзд автотранспортними засобами в прибережні смуги озер шириною 100 м, (згідно ст. 88 Водного кодексу України) заборонено!

Читайте у нас також: На Світязі хочуть збудувати будинки над водою (Фото)​.

Адміністрація Шацького НПП звертається до громадськості із проханням не бути байдужими до збереження природних ресурсів України та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства!

Джерело: Шацький НПП.