Українці та голандці побили європейські футбольні рекорди

Наступний поєдинок команда Андрія Шевченка проведе 17 червня проти Північної Македонії.

Фото Getty Images/Global Images Ukraine.

Вперше на чемпіонатах Європи в другому таймі було забито 5 м'ячів після 0:0 за підсумками першого

Матч першого туру групового раунду Євро-2020 Нідерланди – Україна (2:3) увійшов в історію континентальної першості, пише Спорт.юа.

Перший тайм завершився з рахунком 0:0.

Перший тайм завершився з рахунком 0:0. Після перерви «помаранчеві» вели з різницею в два м'ячі, потім за чотири хвилини Україна відігралася. І пропустила перед фінальним свистком.

Це перший в історії чемпіонатів Європи поєдинок, в якому в другому таймі було забито п'ять м'ячів після нулів на табло за підсумками першої половини гри.