У Луцьку обговорили стан боротьби з незаконними порубками лісу (Фото)  - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.89 € 31.92
У Луцьку обговорили стан боротьби з незаконними порубками лісу (Фото) 

Обговорили стан боротьби з незанною вирубкою лісу.

Фото пресслужби прокуратури Волині.

У Луцьку обговорили стан боротьби з незаконними порубками лісу (Фото) 

У Луцькій окружній прокуратурі відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань протидії правопорушенням у сфері охорони довкілля, насамперед незаконним порубкам лісу, на території Луцького району

У роботі групи взяли участь керівники відділень Луцького районного управління поліції і директори та головні лісничі державних лісогосподарських підприємств.

Розпочинаючи засідання робочої групи, керівник окружної прокуратури Юрій Луцик зауважив, що упродовж п’яти місяців 2021 року у Луцькому районі обліковано 28 кримінальних правопорушень за фактами незаконних порубок лісу та 1 – за фактом пожежі у лісовому масиві. Проте це не відображає реального  стану злочинності у цій сфері.

У Луцькому районі обліковано 28 кримінальних правопорушень за фактами незаконних порубок лісу та 1 – за фактом пожежі у лісовому масиві. 

У січні-травні 2021 року процесуальними прокурорами окружної прокуратури вивчено 130 кримінальних проваджень у сфері охорони довкілля та незаконного використання природних ресурсів, досудове розслідування яких проводить Луцьке районне управління поліції.  Задля активізації досудового розслідування надано 32 письмові вказівки.  До суду скеровано 4 обвинувальні акти у провадженнях за фактами незаконних порубок лісу, у яких встановлено збитків на суму понад 260 тисяч гривень.

При цьому керівник окружної прокуратури наголосив, що, аби упередити вчинення на території району таких злочинів, працівникам лісової охорони необхідно забезпечити належну охорону та патрулювання місць можливих незаконних порубок, а також проведення роз’яснювальної та профілактичної роботи серед населення. 

Працівники ж поліції повинні постійно відпрацьовувати пилорами та інші лісопереробні підприємства на території району задля виявлення місць переробки незаконно здобутої лісо деревини. За результатами обміну думками на засіданні узгоджено спільні заходи задля активізації діяльності правоохоронних органів Луцького району у протидії злочинам у сфері охорони довкілля.

Читайте також: Зрубав 13 колод: за незаконну порубку лісу волинянину загрожує кримінал 

Джерело: Пресслужба обласної прокуратури