Зеленський знову хоче ошелешити: «Я йду в президенти, причому вже!» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Зеленський знову хоче ошелешити: «Я йду в президенти, причому вже!»

Зеленський повторить трюк із несподіваним висуненням на президентство?

Фото Уніан.

Зеленський знову хоче ошелешити: «Я йду в президенти, причому вже!»

Журналіст Богдан Буткевич, який веде проект «Без цензури», має інформацію із високопоставлених джерел, в тому числі і з діючої влади, що глава держави під час святкування 30-річчя Дня Незалежності збирається оголосити про… дострокові президентські вибори

Остаточне рішення буде, на думку Буткевича, приймати особисто Зеленський, причому «за кілька годин до моменту, як він вийде на президентську трибуну 24 серпня 2021 року».

«Є дуже серйозні підстави вважати, що в надрах Офісу президента існує план, що 24 серпня 2021 року Володимир Зеленський - після електоральної накачки у вигляді форумів «Україна30», де він має показати, що він професіонал, після атаки на головних своїх суперників, після того, що, мовляв, є міжнародні успіхи, після бучного святкування і парадів, - має оголосити про перевибори президента України, - повідомив Буткевич. - Для чого? Щоб, мовляв, отримати ще на 5 років мандат довіри від людей і на посту президента закінчити все те, що не може, бо кляті олігархи йому не дають».  Володимир Зеленський нібито хоче скористатись теперішньою можливістю, коли наразі ще не має конкурента, який би переміг його у другому турі. Через три роки такої ситуації може і не бути. Тобто Володимир Олександрович хоче вскочити в останній вагон і замість п’яти років правити сім. Щонайменше.

А те, що твердих законних підстав для перевиборів нема, - байдуже. Бо чинний  гарант Конституції вже давно став гарантом її порушення.

А те, що твердих законних підстав для перевиборів нема, - байдуже. Бо чинний  гарант Конституції вже давно став гарантом її порушення.

Читайте також у нас: Опозиція зареєструвала альтернативний законопроект про деолігархізацію.