Єрмака не з'єднали телефоном із радником Байдена - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Єрмака не з'єднали телефоном із радником Байдена

Свого часу Андрій Єрмак був юридичним консультантом власниці «Санахант». Мабуть, там він купив собі корону. І носить...

Фото president.gov.ua.

Єрмака не з'єднали телефоном із радником Байдена

У Білому домі шанують дипломатичний протокол і не вважають віце-президентом керівника патронатної служби президента України

Минулого понеділка, 14 червня, глава Офісу президента України Андрій Єрмак вкотре намагався поспілкуватися з радником президента США з національної безпеки Джейком Салліваном: цього разу - телефоном. Про це повідомля ZN.UA. Однак, як повідомляють джерела ZN.UA, в офісі Саллівана відмовилися з'єднати свого шефа з Єрмаком, пізніше запропонувавши зв'язати його з посадовцем нижчого рангу - директоркою з питань Європи Ради національної безпеки Амандою Слот.

Андрій Єрмак з перших днів перебування на Банковій неодноразово скептично висловлювався з приводу класичної дипломатії і регулярно порушує її писані й неписані правила.

Однак цього разу від розмови відмовився сам глава ОПУ, розпорядившись перевести дзвінок на одного з його заступників. За свідченням наших джерел, подібна поведінка Єрмака дуже неприємно здивувало американську сторону.

Андрій Єрмак з перших днів перебування на Банковій неодноразово скептично висловлювався з приводу класичної дипломатії і регулярно порушує її писані й неписані правила. Але якщо це було прийнятним для команди Трампа, то команда Байдена свято шанує дипломатичний протокол. І для нинішньої американської адміністрації глава Офісу президента - це не віце-президент, яким він себе, схоже, відчуває. Джейк Салліван міг би поспілкуватися, наприклад, із секретарем РНБОУ Олексієм Даніловим або, скажімо, з головою МЗС Дмитром Кулебою, але аж ніяк не з керівником патронатної служби українського президента.

Читайте також: Княжицький: ми пропонуємо чіткі правила проти впливу олігархів на державу, а Зеленський – хоче призначати «олігархами» неугодних.

Свого часу Андрій Єрмак був юридичним консультантом власниці «Санахант». Мабуть, там він купив собі корону. І носить...