Уряд виділив 20 млн грн на реконструкцію стадіону в Ковелі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Уряд виділив 20 млн грн на реконструкцію стадіону в Ковелі

Проєкт реконструкції стадіону поділений на три етапи.

Фото Ковельмедіа.

Уряд виділив 20 млн грн на реконструкцію стадіону в Ковелі

Стадіон «Локомотив» у Ковелі, який реконструюють в рамках грантового проєкту, отримає державне фінансування

Про це йдеться у розпорядженні Кабміну від 16 червня, – пише ІА «Волинські новини».

Зокрема, Кабінет міністрів затвердив розподіл у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери. Загальний обсяг субвенції – 3,4 мільярда гривень.

З них 20 мільйонів передбачили бюджету Ковельської міської ради на виконання робіт з реконструкції спортивного ядра стадіону «Локомотив».

Нагадаємо, Ковель разом з містами-тезками польським та білоруським Щучинами виграли фінансування на реалізацію спільного міжнародного проєкту «Транскордонні центри діалогу культур Польща–Білорусь–Україна» у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2014-2020 роки за кошти міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу, який передбачає будівництво на основі існуючих спортивних об’єктів спеціальних культурних центрів. У Ковелі він з’явиться саме на базі стадіону «Локомотив».

Проєкт реконструкції стадіону був поділений на три етапи.

Як повідомив заступник Ковельського міського голови, лучанин Тарас Яковлев, проєкт реконструкції стадіону був поділений на три етапи. В рамках першого були відремонтовані підтрибунні приміщення та будівлю, де буде розташований культурний центр. Другий етап – благоустрій території, який ще триває. А третій етап – будівництво спортивного ядра. Згадані кошти з держбюджету спрямують саме на третій етап проєкту.

- Вартість третього етапу реконструкції 23 мільйони гривень і саме на ці роботи будуть спрямовані згадані 20 мільйонів. Ми розуміли, що так буде, тому щоб трошки пришвидшити процедуру і не затягувати її ми вже оголосили тендер з визначення підрядника, який відбудеться незабаром. Стадіон буде з природнім покриттям, штучним поливом, поліуретановими біговими доріжками, це буде потужний спортивний об’єкт, – зазначив він.

Тарас Яковлев додав, що відкриття культурного центру, зведеного в рамках грантового проєкту, запланували на наступний тиждень (орієнтовно – 24 червня). А решту робіт планують завершити до кінця 2021 року.