У луцьких багатоповерхівках зупинили на капремонт понад три десятки ліфтів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
У луцьких багатоповерхівках зупинили на капремонт понад три десятки ліфтів

Капремонту підлягають ліфти, які експлуатують понад 25 років.

Фото Суспільне.Волинь.

У луцьких багатоповерхівках зупинили на капремонт понад три десятки ліфтів

У луцьких багатоповерхівках станом на 16 червня не працює 34 ліфти. Їх мають капітально відремонтувати

Деякі з підйомників не працюють вже понад місяць. На їх ремонт потрібно 2 мільйони 400 тисяч гривень, інформує Суспільне.

Капремонту підлягають ліфти, які експлуатують понад 25 років. Роботи проходять на умовах співфінансування: 40 % грошей збирають мешканці будинку, 60 % оплачує міський бюджет.

Зі слів начальника відділу департаменту ЖКГ міськради Віктора Фіщука, наразі вже провели 18 тендерних процедур. На ремонт десяти ліфтів бракує коштів.

Капремонту підлягають ліфти, які експлуатують понад 25 років.

Один з будинків, де на капремонт мешканці ще збирають гроші – на вулиці Озерецька, 12. Ліфт у багатоповерхівці відімкнули ще в травні, – розповіла 75-річна лучанка Лідія Філіпчук.

Понад місяць пенсіонерка сходами підіймається на сьомий поверх. «Інший раз, навіть, не можна зійти, бо як зійдеш, то вийти не можна. Важко, ноги болять, не можу ходити», – каже Лідія Філіпчук.

Її сусід Петро Сінчук розповів, що в будинку переважно живуть літні люди.

На ремонт ліфтів з одного під’їзду будинку жителі повинні зібрати 152 тисячі гривень і ще понад 170 тисяч гривень – з іншого.

Читайте також: У Польщі обірвався ліфт з українцями