Вчителька побила дитину з аутизмом: реакція влади на інцидент (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Вчителька побила дитину з аутизмом: реакція влади на інцидент (Відео)

На школу чекає перевірка.

Фото memo.co.id.

Вчителька побила дитину з аутизмом: реакція влади на інцидент (Відео)

Київська вчителька школи №58 жорстоко побила учня інклюзивного класу, в якому навчаються двоє дітей із інвалідністю

Відомо, що відео у соцмережах оприлюднила асистентка вчительки, аби надати розголосу цьому прикрому випадку. На відео помітні жорстокі штурхання, биття по сідницях та запотиличники, які завдавала вчителька хлопчику з інвалідністю, передає pravdatutnews.com.

Діти вибігають з класу – не хочуть бачити, як їх друга будуть бити! 

Подробиці та відео інциденту у себе в Telegram-каналі опублікував народний депутат Павло Сушко.

– Діти вибігають з класу – не хочуть бачити, як їх друга будуть бити! Таке ставлення до дітей довгий час залишалося прихованим. Поки асистент вчителя не витримав і не надіслав це відео мамі, - зазначив депутат.

Читайте також: На Волині жінка напала на 12-річну дівчинку і побила її.

Зокрема, згодом на інцидент у київській школі відреагувала столична влада. Департамент освіти і науки КМДА повідомив, що фахівці перевірять школу № 58.

Перевірку буде здійснено максимально ретельно із залученням правоохоронних органів та служби у справах дітей. По закінченню перевірки, в межах чинного законодавства, буде прийнято відповідні управлінські рішення щодо учасників цього конфлікту, - наголосили у департаменті.

Відео дивіться тут.