В ЛюміДент розказали про сучасне протезування зубів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
В ЛюміДент розказали про сучасне протезування зубів

Процес імплантації та протезування зубів удосконалився.

Фото lumident.kiev.ua.

В ЛюміДент розказали про сучасне протезування зубів

Цифрові технології проникли в усі сфери. В більшості випадків вони спрямовані на удосконалення та покращення рівня життя

Цифрові технології активно використовуються і в сучасній стоматології. Лікарі мережі стоматології «ЛюміДент» розказали, як цифрові технології допомогли вдосконалити процес імплантації та протезування зубів.

Сьогодні сучасна стоматологічна клініка Люмі-Дент з успіхом використовує цифрові технології при лікуванні та протезуванні зубів:

  • цифрові відбитки замість відбиткових мас в роті;
  • цифрове планування імплантації та протезування на зубних имплантах;
  • цифрове виготовлення зубних протезів у зуботехнічній лабораторії.

Зупинимось на кожній з цих технологій детально.

Цифрові відбитки

Перед тим, як протезист зробить імплант для встановлення його замість втраченого зуба, раніше пацієнту пропонували зробити відбиток ротової порожнини за допомогою спеціальних гіпсоподібних відбиткових мас. Цей метод, по-перше, був далеко не досконалий за своєю точністю, яка залежала від досвіду та вміння лікаря стоматолога. По-друге, знімання відбитків за допомогою маси викликало дискомфорт у пацієнта.

Цифрові відбитки робляться за допомогою стоматологічного ротового сканера. Вони є більш точними, ніж модель з маси, але головне — процес став набагато швидший та комфортніший для пацієнтів.

 

 

Цифрове планування імплантації та протезування

Цифрове планування використовується в багатьох медичних та естетичних сферах, зокрема в пластичній хірургії та косметології. Цифрове планування дозволяє побачити результат протезування ще до його завершення за допомогою 3D моделювання.

Цифрове планування дозволяє наочно продемонструвати пацієнту етапи протезування та співвіднести їх з ціною. Пацієнт знає, до чого має бути готовим, скільки буде тривати лікування на кожному з етапів та який результат він отримає наприкінці.

Цифрове виготовлення зубних протезів

Після отримання моделі ротової порожнини за допомогою ротового сканеру протезист починає виготовлення самого протезу, який буде встановлено замість втраченого зуба. Цифрові технології дозволяють створити максимально точну копію втраченого зуба із врахуванням усіх індивідуальних особливостей пацієнта.

Крім цифрових технологій клініка «ЛюміДент» використовує інші технології та матеріали, які виводять стоматологію на якісно новий рівень. В клініці можно пройти лікування зубів під мікроскопом, а також за допомогою методики імплантації зубної емалі. Тут використовують лазерну терапію та ротової порожнини та плазмоліфтинг для лікування деяких захворювань зубів.