Водій Toyota Camry промчався населеним пунктом з великою швидкістю - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Водій Toyota Camry промчався населеним пунктом з великою швидкістю

Керманич не погоджувався з патрульними.

Фото патрульних Волині.

Водій Toyota Camry промчався населеним пунктом з великою швидкістю

Патрульні притягнули до відповідальності водія, який промчав із порушенням ПДР

Сьогодні вранці під час несення служби на автодорозі Н-22 (Устилуг – Луцьк – Рівне), волинські патрульні зафіксували перевищення встановленого обмеження швидкості руху в населеному пункті автомобілем Toyota Camry. Водій рухався зі швидкістю 103 км/год, при дозволеній швидкості 50 км/год.

Вимогу про зупинку керманич проігнорував. Тож поліцейські на службовому автомобілі з увімкненими маячками синього та червоного кольорів зупинили автівку шляхом переслідування.

Жодних документів на законну вимогу поліцейських водій не пред’явив.

Поліцейські на службовому автомобілі з увімкненими маячками синього та червоного кольорів зупинили автівку шляхом переслідування.

Інспектори встановили особу 35-річного керманича та розпочали складати адміністративні матеріали, відповідно до вчинених правопорушень. Однак під час ознайомлення водія з матеріалами, останній почав виривати з рук інспектора протокол.

У результаті на нього все ж скали адмінматеріали за ч.4 ст.122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на п’ятдесят кілометрів на годину), ст. 122-2 (Невиконання водіями вимог про зупинку), ч.1 ст.126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом), ст.125 (Інші порушення правил дорожнього руху) та ст.185 (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського) КУпАП.

Читати також: 

Джерело: Патрульна поліція Волині