«Ганьба у центрі Києва»: відомий блогер подарував дівчинці iPhone, а потім силою видер його з її рук (Відео моменту) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
«Ганьба у центрі Києва»: відомий блогер подарував дівчинці iPhone, а потім силою видер його з її рук (Відео моменту)

Отакої!

Скріншот з відео.

«Ганьба у центрі Києва»: відомий блогер подарував дівчинці iPhone, а потім силою видер його з її рук (Відео моменту)

Сам Олександр Волошин свою поведінку поки ніяк не прокоментував

Відомий київський блогер Олександр Волошин зганьбився у центрі Києва, забравши у дівчинки iPhone, який сам же подарував їй заради ролика у TikTok, передає nv.ua.

Про це розповіла мати дитини, оприлюднивши відповідне відео.

Він знімав це все на відео, а потім вимкнули камеру і почав забирати подарунок, пропонуючи 2 тисячі гривень, щоб ми нікому про це не говорили.

На ньому видно, як молодий чоловік силою видирає коробку з гаджетом з рук шокованої дитини, заявляючи, що це був всього лише розіграш.

Читайте також: «Я ненавиджу своє життя»: блогер застрелився у прямому ефірі після погоні з поліцією.

«Моя дочка постійно його дивиться у TikTok, розповідає історії всім друзям і тут він підійшов до нас на вулиці. Ви уявляєте наскільки вона була рада бачити наживо свого кумира? Він подарував подарунок — iPhone! Вона так сильно зраділа, звичайно. Він знімав це все на відео, а потім вимкнули камеру і почав забирати подарунок, пропонуючи 2 тисячі гривень, щоб ми нікому про це не говорили. Просто уявіть шок і розчарування моєї дитини!», — зазначила жінка.