«Не можна повертатись до «звичного ведення справ» з Росією»: Порошенко зустрівся з Грібаускайте - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
«Не можна повертатись до «звичного ведення справ» з Росією»: Порошенко зустрівся з Грібаускайте

Петро Порошенко подякував Далії Грибаускайте за її особистий внесок у розвиток двосторонніх відносин.

Фото eurosolidarity.org.

«Не можна повертатись до «звичного ведення справ» з Росією»: Порошенко зустрівся з Грібаускайте

П’ятий Президент України Петро Порошенко зустрівся з колишнім Президентом Литовської Республіки Далією Грибаускайте

Лідер «Європейської Солідарності» висловив глибоку вдячність за величезний особистий внесок литовської лідерки як у розвиток двосторонніх відносин, так і в просування євроінтеграційного та євроатлантичного порядку денного України.

«Я пам’ятаю і дуже ціную вашу роль у Революції Гідності, укладенні Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, запровадженні безвізового режиму для громадян нашої держави», – наголосив п’ятий Президент.

Петро Порошенко наголосив на важливості збереження та посилення санкційного режиму з боку Заходу проти Росії, неможливості повернення до «звичайного ведення справ» до припинення агресії.

Петро Порошенко та Далія Грибаускайте обговорили безпекові виклики перед Україною та загалом перед європейським континентом у зв’язку з триваючою російською агресією, підривними діями Кремля проти трансатлантичної єдності та солідарності, будівництвом Північного потоку-2, а також злочинами проти демократії з боку режиму Лукашенка в Білорусі.

Петро Порошенко наголосив на важливості збереження та посилення санкційного режиму з боку Заходу проти Росії, неможливості повернення до «звичайного ведення справ» до припинення агресії, а також необхідності здійснення кроків в напрямку деокупації Донбасу та Криму, в тому числі успішного запуску Кримської платформи.

П’ятий Президент висловив вдячність Литві за готовність прийняти у Вільнюсі на початку липня чергову Конференцію з питань реформ в Україні. Лідери домовились підтримувати контакти для ефективного просування спільного порядку денного.

Читайте також у нас: «Слуги народу» очолили рейтинг авторів корупційних законопроєктів.