«Так доля вирішила»: водолази шукали потопельника, але випадково врятували дівчинку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.89 € 31.92
«Так доля вирішила»: водолази шукали потопельника, але випадково врятували дівчинку

Волинь-нова

«Так доля вирішила»: водолази шукали потопельника, але випадково врятували дівчинку

Інцидент трапився у Києві

Водолази ДСНС врятували дівчинку з води в районі Пішохідного мосту. Про це повідомляє ДСНС.

Зазначається, що 24 червня рятувальники отримали повідомлення про потонулого у р. Дніпро під Пішохідним мостом у Дніпровському районі столиці.

Сьогодні сама доля вирішила майбутнє дитини, яка могла стати черговою жертвою літнього сезону утоплень.

Так, вирушивши на пошуки, бійці Головного управління ДСНС у м. Києві і не очікували, що замість потопельника їм доведеться рятувати випадкову жертву батьківського недогляду.

Читайте також: Знайшли тіло дитини, яку разом із дорослим на надувному матраці віднесло далеко від берега.

«Якщо ви й досі не вірите, що у кожної людини є свій янгол-охоронець, то такі випадки однозначно доводять їхнє існування. І зовсім не обов’язково вони мають крила за плечима. Сьогодні сама доля вирішила майбутнє дитини, яка могла стати черговою жертвою літнього сезону утоплень», - йдеться у повідомленні.

Відділенням водолазно-рятувальної групи АРЗ СП за допомогою рятувального круга було спочатку помічено, а у підсумку врятовано дівчинку, яку відносило течією біля того ж Пішохідного мосту. На катері UMS-600 дитину доставлено до берега та передано наряду поліції.