Рятують 18-річного парубка, який гепнувся у вогнище, на три дні раніше святкуючи Івана Купала - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Рятують 18-річного парубка, який гепнувся у вогнище, на три дні раніше святкуючи Івана Купала

То вже б зразу й Новий рік відзначили...

Фото ua.depositphotos.com

Рятують 18-річного парубка, який гепнувся у вогнище, на три дні раніше святкуючи Івана Купала

Хлопця ушпиталили з термічними опіками спини, плечей та ніг

У селі Мошни Черкаської області під час святкування Івана Купала до багаття впав 18-річний хлопець.

Про це розповіла речниця центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ірина Назарок, у понеділок, 5 липня, повідомляє УНІАН з посиланням на «Суспільне».

Медики отримали виклик 3 липня о 22:41.

Медики отримали виклик 3 липня о 22:41.

«Повідомили, що молодий чоловік упав у вогонь. Медики прибули до місця події за сім хвилин та надали 18-річному хлопцю допомогу на місці події», - зазначила речниця.

Згодом хлопця ушпиталили до опікового відділення Першої черкаської міської лікарні з термічними опіками спини, плечей та ніг.

За попередньою інформацією, у нього обпечено понад 30% тіла.

Свято Купала - одне з дохристиянських свят східних слов'ян, яке згодом за християнською прив'язкою почало припадати на ніч 6-7 липня.

Купальське вогнище - обов'язковий атрибут святкування. Через нього стрибають дівчата і хлопці поодинці або парами. У давнину серед іншого вважалося, що коли дівчина та хлопець, які кохають одне одного, стрибають, взявшись за руки, і їхні руки залишаються з'єднаними, то, побравшись, закохані все життя проживуть разом.

Водночас нерідко молоді люди просто змагаються, хто стрибне через вогнище якнайвище та якнайдалі.

З купальськими вогнищами пов'язано чимало нещасних випадків. Так, зокрема, у 2018 році в лікарні Харкова померла 5-річна дитина, яка впала у багаття під час святкування.

Читайте також: У Луцькому районі нетверезий чоловік встромив собі ножа.