
Володимир Ар'єв.
Офіс Зеленського відверто тисне на суд у справі генерала Павловського – Ар’єв
Судді Печерського суду Соколову, який розглядає справи генерала Ігоря Павловського та Валерія Шандри, телефонував заступник керівника Офісу президента Андрій Смірнов і від імені Зеленського вимагав «правильних» і жорстких рішень щодо запобіжного заходу Павловському та Шандрі
Про це на своїй сторінці у facebook пише народний депутат від фракції «Європейська солідарність» Володимир Ар’єв. У його дописі, зокрема, йдеться:
«За моєю інформацією, судді Соколову подзвонив близький до Портнова заступник керівника офісу президента Смірнов і вимагав від імені Зеленського жорстких рішень у запобіжних заходах стосовно генерала Павловського і Шандри.
Генпрокуратура вимагає посадити бойового генерала і посадовця МО за грати із заставою 440 мільйонів (!!!) гривень.
Генпрокуратура вимагає посадити бойового генерала і посадовця МО за грати із заставою 440 мільйонів (!!!) гривень. Цікаво, що та сама прокуратура вимагала у справі держзради Медведчука заставу у 300 мільйонів, а закінчилося лише домашнім арештом підозрюваного у держзраді!
Ну і вишенька на торті: коли Медведчук у 2017 розпочав проти мене судовий процес, то він подавав позов і забирав його з Печерського суду доти, доки система не визначила суддею саме Соколова. І, звісно, Соколов максимально швидко ухвалив рішення на користь Медведчука», - зазначив Ар’єв.
Читайте також: «Вагнергейт». Активісти подали у ДБР заяву про «держзраду» Зеленського.
