Італія у серії післяматчевих пенальті долає Іспанію і виходить у фінал Євро-2020 (Відео)

Ото футбол!

Фото championat.com

Суперник «Скуадри адзурри» визначиться пізно увечері 7 липня

Італія – Іспанія – 1:1 (1:0 – Федеріко К'єза, 60 хв.; 1:1 – Альваро Мората, 80 хв.); у серії післяматчевих пенальті – 4:2

Чемпіонат Європи з футболу 2020 року. Півфінал. 6 липня 2021 року. Лондон (Англія). Стадіон «Вемблі». Головний суддя Фелікс Брих (Німеччина).

Перед матчем легендарний куцохвіст-суперпрогнозист «Газети Волинь» оприлюднив своє передбачення щодо результату цього матчу.

Матч збірних, які на двох мають п'ять виграних чемпіонатів світу і чотири виграних чемпіонати Європи, був приречений на особливу увагу.

Перший тайм минув без забитих м'ячів за деякої ігрової переваги «Червоної фурії».

А ось у другому першою забила якраз «Скуадра адзурра» – італійців вивів вперед Федеріко К'єза. «Червоній фурії» знадобилося 20 хвилин, аби відігратися – відзначився партнер К'єзи з туринського «Ювентуса» Альваро Мората.

Основний час так і завершився внічию 1:1 – тож було призначено дві додаткові 15-хвилинки.

Перший екстратайм італійці фактично всуціль провели в глухій обороні. У другому ж трішки пожвавилися. Проте від жодної із команд голів уболівальники не дочекалися.

Тож справа дійшла до серії післяматчевих пенальті, де фортуна посміхнулася збірній Італії.