Курси НБУ $ 41.75 € 48.61
У Луцьку через аварію цілий район лишився без води

В цілому мікрорайоні нема води.

Фото з відкритих джерел.

У Луцьку через аварію цілий район лишився без води

У зв’язку з аварійним розривом водопровідної мережі на збірному водогоні Гнідавської насосної станції в районі ЛПЗ та на прилеглих вулицях буде суттєво понижено тиск подачі води аж до припинення водопостачання

Як інформує КП «Луцькводоканал», аварійні бригади розпочали процес підготовки до ліквідації аварійної ситуації в особливо складних умовах. Орієнтовний термін ліквідації аварії та відновлення повного водопостачання на Гнідавській насосній станції – завтра, 18 липня, до 14:00.

Аварійні бригади розпочали процес підготовки до ліквідації аварійної ситуації в особливо складних умовах. 

Реклама Google

Про хід робіт чи можливі ускладнення повідомлятимуть додатково.

До слова, упродовж кількох минулих днів у районі ЛПЗ виникали перебої у водопостачанні у зв’язку з відключенням електропостачання на артезіанських свердловинах.

Читайте також: У центрі Луцька чоловік без дозволу вирив рів (Фото)

Джерело: Луцькводоканал
Telegram Channel