Приїжджайте з дітьми і батьками: волинян запрошують у персиковий сад (Фото. Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
Приїжджайте з дітьми і батьками: волинян запрошують у персиковий сад (Фото. Відео)

Волинь-нова

Приїжджайте з дітьми і батьками: волинян запрошують у персиковий сад (Фото. Відео)

Персиковий сад у площею 2 гектари заклали ще восени 2017 року троє фермерів-однодумців Володимир Мельник, Сергій Шевчук та Іван Грушковський. Дерева вже тішать плодами

Засновники саду були учасниками проекту «Час для бізнесу». Завдяки проекту вони познайомилися, переймали досвід у Польщі та змогли реалізувати спільні задуми.

 

 Фермери розпочинали господарювати із вирощування яблук, груш, слив, вишень, абрикосів. Закласти персиковий сад вирішили після відвідування розсадників сім’ї Маценко, що на Черкащині.

Господар зазначає, що сорт Річ мей вже продали, а зараз пішов Харбінгер... 

У саду ростуть ранні, середні та пізні сорти персиків, а ще господарство займається вирощуванням саджанців яблук, груш, вишень, черешень та персиків на маньчжурській підщепі під замовлення.

«Запрошуємо у наш сад персика», - написав у фейсбуці Сергій Шевчук. Господар зазначає, що сорт Річ мей вже продали, а зараз пішов Харбінгер... Гарно вродив Крозбі. Цьогоріч плоди дозріли трохи пізніше. Приїжджайте з дітьми і батьками, - закликає фермер. І можете нарвати собі смачних персиків.