У Ковелі зустрілися з авторами проєктів-переможців Громадського бюджету - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
У Ковелі зустрілися з авторами проєктів-переможців Громадського бюджету

Тарас Яковлев зустрівся з представниками ініціатив, які перемогли у голосуванні.

Фото зі сторінки Ковельської міської ради у Facebook.

У Ковелі зустрілися з авторами проєктів-переможців Громадського бюджету

8 громадських ідей набрали найбільшу кількість балів

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев зустрівся з представниками ініціатив, які перемогли у голосуванні. З-поміж усіх заявлених, 8 громадських ідей набрали найбільшу кількість балів. Серед них є концепції як для міста, так і для сіл Ковельської громади. Метою зустрічі було познайомити авторів проєктів з їх виконавцями і обговорити подальші етапи робіт, інформує Ковельська міська рада.

На попередніх комісіях визначили, хто найшвидше і найефективніше зможе втілити в життя той чи інший проєкт.

Положення про Громадський бюджет передбачає звіти про реалізацію ініціатив. Перший звіт – до 30 вересня поточного конкурсного року.

«Наступного року невикористані кошти повернуться до бюджету, тому ми маємо на меті втілити ці всі проєкти до кінця цього року», - зауважив Тарас Яковлев.

Читайте також: Пенсіонерці з Ковеля «зняли порчу» за 15 тисяч гривень

Положення про Громадський бюджет передбачає звіти про реалізацію ініціатив. Перший звіт – до 30 вересня поточного конкурсного року, другий – до 30 листопада цього ж року, третій, останній, звіт – до 1 січня 2022 року.