Як уберегти автомобіль від перегріву - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
Як уберегти автомобіль від перегріву

Фото tsn.ua.

Як уберегти автомобіль від перегріву

Найпростіше уберегти автомобіль від перегріву влітку — це залишити його у тіні

Якщо такої можливості немає, то ось кілька порад від Патрульної поліції Волинської області, як захистити авто в спеку.

1. Прикрийте приладову панель та передню частину автомобіля від сонячних променів — можна використати світловідбиваючу шторку, розташувавши її під вітровим склом. За можливості закривайте також заднє та бокове скло.

2. Для захисту всього кузова варто використовувати чохол-накидку. Він збереже не тільки салон, але і лакофарбове покриття авто. Тканина повинна бути світла і за можливості така, що дихає.

Під час паркування на спеці забирайте з салону і багажника вразливі речі — аптечку з ліками, пластикові іграшки, запальнички, аерозольні балончики, продукти і газовану воду.

3. Якщо автомобіль перегрівся, то перш ніж включити кондиціонер, варто провітрити салон — так удасться уникнути різкого перепаду температури.

4. Перевіряйте двигун. Перегрів найчастіше свідчить про недостатній рівень охолоджувальної рідини або про її низьку якість. Тому в першу чергу потрібно заглянути в розширювальний бачок, за необхідності долити рідину.

5. Під час паркування на спеці забирайте з салону і багажника вразливі речі — аптечку з ліками, пластикові іграшки, запальнички, аерозольні балончики, продукти і газовану воду.

Читайте також: Втоплені автомобілі з ЄС можуть потрапити на український ринок: як їх розпізнати

6. Не забувайте, що під сонцем нагрівається не лише салон, але і шини. Нагріту гуму, яка стикається з плавким асфальтом, може просто розірвати гаряче повітря всередині коліс. Тому влітку необхідно зменшувати тиск у камерах і регулярно його перевіряти.