За розбійний напад на сім’ю 6 чоловіків відсидять по 10 років - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
За розбійний напад на сім’ю 6 чоловіків відсидять по 10 років

Фото ілюстративне.

Фото УНН.

За розбійний напад на сім’ю 6 чоловіків відсидять по 10 років

Розбій стався на Рівненщині

Кузнецовський міський суд підтримав позицію прокурора та визнав винними п’ятьох жителів Одеської та одного Волинської областей у  вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.187 КК України (розбій, спрямований на заволодіння майном у особливо великих розмірах), повідомляє Рівненська обласна прокуратура.

Вказані особи в одному із сіл Вараського (колишнього  Зарічненського) району, з метою заволодіння чужим майном, вчинили на сім’ю розбійний напад, поєднаний з насильством.

Під час досудового розслідування зібрано достатньо доказів та прокурором доведено в суді, що в травні 2016 року вказані особи в одному із сіл Вараського (колишнього  Зарічненського) району, з метою заволодіння чужим майном, вчинили на сім’ю розбійний напад, поєднаний з насильством, вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний із проникненням у житло та заволоділи майном в особливо великих розмірах на загальну суму понад 700 тис.гривень.

За вироком суду, чотирьох осіб засуджено до 10 років 6 місяців та двох осіб до 9 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна. 

На даний час рішення законної сили ще не набрало.

Читайте також: Допомогли відеокамери: затримали ковельчанина за вчинення грабежу.