Територіальній громаді на Волині можуть повернути пасовище, яке розорав недобросовісний орендар - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
Територіальній громаді на Волині можуть повернути пасовище, яке розорав недобросовісний орендар

Останнє слова – за судом.

Фото Голос Сокальщини.

Територіальній громаді на Волині можуть повернути пасовище, яке розорав недобросовісний орендар

Прокурори в суді наполягають на поверненні недобросовісним орендарем, який розорав пасовище, земельної ділянки Олицькій територіальній громаді

Луцька окружна прокуратура звернулася до Господарського суду Волинської області із позовом в інтересах держави в особі Олицької селищної ради Луцького району, аби розірвати договір оренди земельної ділянки та зобов’язати підприємство повернути громаді землю, яку воно використовує не за цільовим призначенням.

Орендар не лиш порушив вимоги земельного законодавства та умови договору оренди, а й знищив пасовище, належне територіальній громаді.

Прокурори з'ясували, що у 2015 році суб’єкт господарювання взяв в оренду земельну ділянку – пасовище, проте згодом розорав понад 12 га й використовував їх як ріллю.

Таким чином орендар не лиш порушив вимоги земельного законодавства та умови договору оренди, а й знищив пасовище, належне територіальній громаді.

У суді прокурори вимагатимуть розірвання договору оренди й повернення землі власнику.

Читайте також: Волинянин ледь не зарізав сусіда: його судили.