Чоловік викликав поліцію через відмову дружини займатися сексом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
Чоловік викликав поліцію через відмову дружини займатися сексом

Заявник був у стані алкогольного сп'яніння.

Фото Ukrinform.ua.

Чоловік викликав поліцію через відмову дружини займатися сексом

За ніч чоловік кілька разів викликав поліцію, бо боявся наближатися до дружини, щоб його не звинуватили у сексуальному домаганні

У Львові чоловік викликав поліцію через те, що дружина відмовилась займатись з ним сексом. При цьому він попросив правоохоронців «прислати дві високі Поліни». 

Про це в Facebook написала речниця патрульної поліції Львівської області Катерина Рибій, передає УНІАН.

Заявника пограбувала жінка — жінка краде кохання, жінка відмовляється займатися сексом, заявник боїться до неї наближатися.

Так, 44-річний житель Сихівського району Львова вночі кілька разів телефонував на лінію 102 із проханням прислати до нього поліцію. 

«Заявника пограбувала жінка — жінка краде кохання, жінка відмовляється займатися сексом, заявник боїться до неї наближатися, щоб не звинуватили у сексуальному домаганні, просить скерувати дві високі Поліни», - йдеться в одному із викликів, які надійшли до патрульних. 

Речниця патрульної поліції Львівської області зауважила, що правоохоронці прибули на місце події та побачили, що заявник був у стані алкогольного сп'яніння. Його дружини в квартирі не було. На чоловіка склали адмінматеріали за куріння в під'їзді і за неправдивий виклик.

«Він вже мав адмінматеріал за хибний виклик на початку року. Тоді він сплатив копійки, тепер штраф вищий, тож доведеться розщедритися за свою витівку», - повідомила Катерина Рибій. 

У патрульній поліції Львівської області пояснили, що вони змушені виїжджати на подібні виклики та уточнили, що «Поліна розшифровується, як Поліція проти насильства». 

Читайте також: Кожна п'ята-шоста людина має алергію на секс.