Папугу Кернеса виселили з міськради до Харківського зоопарку (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
Папугу Кернеса виселили з міськради до Харківського зоопарку (Відео)

Отакої!

Фото zoo.kharkov.ua

Папугу Кернеса виселили з міськради до Харківського зоопарку (Відео)

Пернатому там буде набагато краще

Папугу на ім'я Джоні, який раніше належав покійному меру Харкова Геннадію Кернесу, перевезли з міськради до місцевого зоопарку.

Там утримують декількох птахів цієї ж породи ара, з якими Джоні вже подружився, повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Харківського зоопарку.

Птаха наразі поселили в просторий зимовий вольєр, а незабаром перемістять в авіарій, який має площу понад тисячу квадратних метрів.

Птаха наразі поселили в просторий зимовий вольєр, а незабаром перемістять в авіарій, який має площу понад тисячу квадратних метрів. У природі для місця проживання птахи обирають субтропічні й тропічні ліси та савани, тому зимні вольєри папуг оснащені приладами для підтримки мікроклімату цілий рік.

Працівники зоопарку стверджують, що тут він почуває себе комфортно і серед інших птахів вирізняється лише своєю схильністю до солодощів.

Джоні виявився компанійським папугою і швидко знайшов спільну мову зі своїми родичами, яких утримують в зоопарку.

Мер Харкова Геннадій Кернес проходив курс лікування від COVID-19 в німецькій клініці «Шаріте» з вересня 2020 року. 4 листопада Кернеса офіційно оголосили мером Харкова. Він переміг з результатом 60,34% (195 044 голосів). 17 грудня стало відомо, що Кернес помер від ускладнень коронавірусної інфекції. 23 грудня Кернеса поховали в Харкові з почестями.

Читайте також: COVID-19: ще один волинянин захворів і майже 2 тисячі вакцинувались.