Селянин на Рівненщині знайшов під підлогою будинку гніздо шершнів (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
Селянин на Рівненщині знайшов під підлогою будинку гніздо шершнів (Фото)

На щастя, ніхто не постраждав.

Фото rivne.media.

Селянин на Рівненщині знайшов під підлогою будинку гніздо шершнів (Фото)

Вчора, 23 липня, на Костопільщині рятувальники знешкодили гніздо шершнів, які оселились у приватному будинку

У селі Великий Мидськ по вулиці Князя Романа, під підлогою житлового будинку, шершні утворили гніздо, створюючи небезпеку для власників господарства. За словами чоловіка, небезпечних комах він побачив коли перебував на вихідних на дачі поравшись по господарству біля будинку, шершні систематично курсували в продуху житлового будинку. Переживаючи за своє здоров’я змушений був звернутися за допомогою до рятувальників. Рятувальники, прибувши на місце події, одягли захисні костюми, зірвавши дві дошки підлоги та застосувавши спец засіб, знищили гніздо небезпечних комах.

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Рівненській області.

Найчастіше ці комахи нападають, коли хтось намагається зашкодити їх гніздо або робить різкі рухи біля них.

Читайте також: Показали, як на Рівненщині знешкодили кубло шершнів (Фото).

Частіше за все люди приймають шершнів за великих ос (Їх побратимів). Не з'ясовуючи, з чим мають справу, вони самі наражають себе на велику небезпеку.

Адже шершень, укус якого може стати смертельним, набагато небезпечніше звичайної оси внаслідок своїх розмірів і більшого змісту в отруті нейротоксин. Найчастіше ці комахи нападають, коли хтось намагається зашкодити їх гніздо або робить різкі рухи біля них. Для передачі сигналів про небезпеку використовуються пахучі речовини - феромони. Саме тому не можна залишати біля будинку вбиту комаху. Навіть мертвий шершень небезпечний.

Розповсюджуваний запах може залучити потім цілий рій його родичів. І тоді чекай біди. Розлючені комахи можуть запросто напасти на людину.