Аграрії через пожежу мало не залишилися без хліба - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
Аграрії через пожежу мало не залишилися без хліба

Важливо не лише виростити зернові, а й їх вберегти.

Фото із сайту ukr.net.

Аграрії через пожежу мало не залишилися без хліба

Через надзвичайну подію, яка виникла на полі у Кам’янець-Подільському районі Хмельниччини, аграрії ледь не втратили врожай пшениці, який засіяли на площі у 65 гектарів.

Пожежа виникла неподалік села Слобідка-Рахнівська.

Попри вітер, який ускладнював гасіння пожежі, та відсутність водойм поблизу, в яких можна було поповнити запаси води, спільними зусиллями у вогню вдалося «відбити» майже весь врожай. 

Про це повідомляє сайт ukr.net.

Однак завдяки місцевим мешканцям та вогнеборцям більшу частину врожаю вдалося врятувати.

Повідомлення про займання на пшеничному полі у рятувальників отримали в середині дня. На місце події терміново виїхали пожежники з Дунаєвець та Кам’янця. Рушили на допомогу також місцеві. Рятувати поле від вогню взялися також аграрії, які пустили на поле трактори з плугами та вивезли бочки з водою.

Попри вітер, який ускладнював гасіння пожежі, та відсутність водойм поблизу, в яких можна було поповнити запаси води, спільними зусиллями у вогню вдалося «відбити» майже весь врожай. Ймовірною причиною займання пшениці у рятувальників називають падіння на поле дротів високовольтної лінії електропередач. Тому аграріям у ці дні треба бути особливо обачними. Бо можна залишитися без хліба…

Читайте також: У Луцькому районі почали жнивувати