У Луцьку вандал понищив майно магазину. Його записали камери відеоспостереження - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
У Луцьку вандал понищив майно магазину. Його записали камери відеоспостереження

Зловмисника розшукують.

Фото ІА Волиньпост.

У Луцьку вандал понищив майно магазину. Його записали камери відеоспостереження

Правопорушника зафіксували камери відеоспостереження

У Луцьку невідомий чоловік завдав збитків одному з магазинів торгової марки «Coffee & Gelato», що на вулиці Лесі Українки, 65.
 

За словами власника закладу, інцидент трапився сьогодні, 25 липня, опівночі. Вулицею йшла компанія молодих людей. Один з них підійшов до магазину, підняв рулету, зруйнував її та пішов далі. Ймовірно, чоловік перебував у стані алкогольного сп'яніння.

Ймовірно, чоловік перебував у стані алкогольного сп'яніння.

 

Правопорушника зафіксували камери відеоспостереження. У закладі просять громадян допомогти ідентифікувати особу зловмисника.

«Ми хочемо знайти цього чоловіка, аби він не робив більше таких хуліганських дій. Люди повинні дізнатися про дії порушника. Якщо ж його не покарати, то згодом він може, до прикладу, пограбувати квартиру. При затримані зловмисника провоохоронці проведуть відповідні дії, а цю особу притягнуть до відповідальності згідно з чинним законодавством», - говорить менеджер торгової марки «Coffee & Gelato».

Повідомити про особу хулігана можна за номером +380674565452 або на фейсбук-сторінці «Coffee & Gelato».

Читайте такожНа березі Азовського моря знайшли незвичну русалку (Фото)

Джерело: ІА Волиньпост.