Вчителька позичила у батьків школярів гроші й звільнилася з роботи - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.65 € 31.52
Вчителька позичила у батьків школярів гроші й звільнилася з роботи

У загальній сумі було позичено більше мільйона рублів.

Фото topspb.tv.

Вчителька позичила у батьків школярів гроші й звільнилася з роботи

Батьки написали на неї заяву в поліцію

У Москві вчителька однієї зі шкіл примудрилася позичити у батьків своїх учнів більше мільйона рублів. Після цього вона звільнилася зі школи.

Про це пише російський Телеграм-канал Mash, передає УНІАН.

Батькам вона розповідала історію про іпотеку, кредити та інші необхідні витрати, на які їй нібито не вистачає зарплати вчителя.

«Рубрика» а що, так можна було?«вривається в чат. Олена Котова працювала класним керівником і педагогом в початковій школі на північному заході столиці [Росії]. Діти її любили, керівництво відгукувалося добре - в холах і кабінетах панувала ідилія. Але у самої Олени Валентинівни справи йшли не дуже від слова зовсім. Принаймні, так вона по секрету розповідала батькам діточок», - йдеться в повідомленні.

Батькам вона розповідала історію про іпотеку, кредити та інші необхідні витрати, на які їй нібито не вистачає зарплати вчителя. Ті вірили, думаючи, що вони єдині, у кого вона просить допомогу, і допомагали, чим могли: від 20 до 500 тисяч рублів.

У загальній сумі було позичено більше мільйона рублів.

«А потім Олена Валентинівна просто пішла з роботи за власним бажанням. При цьому на прохання повернути гроші каже, що їх немає. Терпіння батьків закінчилося - вони написали заяву в поліцію. Зараз там проводять перевірку», - пише Телеграм-канал.

Читайте також: Вчителька відважилася скласти ЗНО разом зі своїми учнями: стали відомі її результати.