Перукарка так пофарбувала 18-річній дівчині волосся, що їй тепер потрібна пересадка шкіри - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
Перукарка так пофарбувала 18-річній дівчині волосся, що їй тепер потрібна пересадка шкіри

Дівчина перебуває під наглядом медиків.

Скріншот з відео.

Перукарка так пофарбувала 18-річній дівчині волосся, що їй тепер потрібна пересадка шкіри

Відомі подробиці інциденту у Сарнах

Глибокі хімічні опіки голови та випадіння волосся – такі результати візиту 18-річної Анастасії Котик до перукарки-самозванки. Майстриню дівчині порекомендувала подруга, а сама процедура мелірування проходила у жінки вдома – у Сарнах, що на Рівненщині.

Тим часом перукарка з дому не виходить і на дзвінки не відповідає.

В якийсь момент шкіра голови почала сильно пекти, але майстриня сказала, що так і треба, розповіла журналістам ТСН потерпіла:

– Я їй сказала, що пече голова. Вона каже, що під час меліруваня це добре, бо воно любить тепло. Наступного дня я помила голову і побачила, що волосся почало випадати частинами, а там вже таке біле було…

Зауважимо, що процедуру дівчина так і не завершила – фарбу змили, коли терпіти їй стало не під силу. Попри це, тепер Анастасія все одно мусить лікувати глибокі рани голови. У лікарні констатували, що це глибокий хімічний опік.

Мало того, їй ще й потрібна пересадки шкіри голови.

Тим часом перукарка з дому не виходить і на дзвінки не відповідає.

Потерпіла звернулася до поліції, де й встановили, що перукарського фаху жінка не має. Там проводять перевірку і призначили дівчині  судово-медичне дослідження, за результатами якого і прийматимуть відповідне рішення.