Президент Альянсу: «ми бачимо, сьогодні було зґвалтування  українського футболу, бл***» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Президент Альянсу: «ми бачимо, сьогодні було зґвалтування  українського футболу, бл***»

Будемо щось думати, може, знімати команду після першого туру, але це не футбол.

Фото Футбол 1/2/3.

Президент Альянсу: «ми бачимо, сьогодні було зґвалтування  українського футболу, бл***»

Сергій Демченко різко прокоментував роботу суддів після поразки

Президент «Альянсу» Сергій Демченко різко прокоментував роботу суддів в Сумах після поразки від «Металіста» (0:2) в 1-му турі Першої ліги, передає Спорт.юа.

«Дякую вболівальникам, які підтримували команду. Дякую гравцям, які билися до останнього. Але, як ми бачимо, сьогодні було зґвалтування  українського футболу, бл***. По-іншому я не можу це все назвати. Творився справжній «бєспрєдєл»: дві червоні картки, пенальті. Знову позначилася суддівський фактор, бл***, «на висоті». Переглядав повтори, але нехай вони дивляться. Вболівальників не обдуриш.

Творився справжній «бєспрєдєл»: дві червоні картки, пенальті.

Зараз розмовляв з фінансовим директором, складно вкладати гроші в такій ситуації в футбол, коли в першому турі приходять близько 5 тисяч уболівальників, а нас тупо вбивають. У нас не такий супербізнес, немає заводів, пароплавів. Ми не готові до такого. Завтра будемо звертатися в ПФЛ, до Комітету арбітрів, нехай розбираються з цими епізодами.

Зрозуміло, бренд «Металіст», вони дуже хочуть в Прем'єр-лігу. Але, може, не треба було проводити ці змагання Першої ліги ПФЛ. Потрібно було їх замість «Миная» в УПЛ запустити, а не вбивати інші команди. Я, як президент, витрачаю гроші сім'ї на команду. У нас 40 чоловік працює, плюс колектив 600 осіб, які витрачають на клуб гроші, 5 або 6 тисяч пайовиків. А нас тут ховають при 5 тисячах.

Читайте також: «Геть з клубу»: одесити виганють новачків Чорноморця (Фото)

Будемо щось думати, може, знімати команду після першого туру, але це не футбол. Це згвалтування українського футболу. Якщо не будемо з цим щось робити та будем говорити, що все добре, то нічого не зміниться. Або міняємо щось і рухаємося вперед, або загрузнемо у цьому болоті. Ми третій сезон у футболі. Але такого, ще й при домашніх трибунах, ще не було».