Буревій у Ковельському районі: вирвані дерева та розкриті дахи будинків - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.65 € 31.52
Буревій у Ковельському районі: вирвані дерева та розкриті дахи будинків

Буревій повиривав з корінням дерева, позривав дахи з будинків.

Фото: Район.Ратне.

Буревій у Ковельському районі: вирвані дерева та розкриті дахи будинків

Учора, 27 липня, на території Ковельського району у селищі Ратне та навколишніх громадах вирувала негода

Буревій повиривав з корінням дерева, позривав дахи з будинків, — про це Суспільному розповів Ратнівський селищний голова Віталій Бірук.

За його словами, негода розпочалася о восьмій вечора та вирувала всього близько 15 хвилин. Прийшла зі сторони Забродівської територіальної громади, де також наробила лиха.

«За попередніми підрахунками, вітер повиривав десятки дерев, розкрив дахи будинків, вулиці залишилися без світла, — каже голова громади.

Частково знесло дах у дошкільному навчальному закладі та на будівлі комунгоспу. Позривало шифер з багатоквартирних будинків селища.

Зокрема, найбільше дерев повиривало у цетральному парку, на вулиці Богдана Хмельницького та на території вулиці Нової.

«Частково знесло дах у дошкільному навчальному закладі та на будівлі комунгоспу. Позривало шифер з багатоквартирних будинків селища, — розповів Віталій Бірук.

27 липня ввечері зібралась місцева комісія ТЕБ та НС. Як каже Віталій Бірук, до 22:00 частково рятувальники порозчищали дороги від повалених дерев.

Сьогодні, 28 липня, спеціалісти працюють над відновленням електроенергії у селищі.

Читайте також: На Волині негода зриває дахи та валить дерева