В УПЦ МП заявили, що не прийдуть на святкування Незалежності, якщо там буде Патріарх Варфоломій - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
В УПЦ МП заявили, що не прийдуть на святкування Незалежності, якщо там буде Патріарх Варфоломій

У Російській православній церкві Вселенського патріарха називають турецьким гостем.

Фото РІСУ.

В УПЦ МП заявили, що не прийдуть на святкування Незалежності, якщо там буде Патріарх Варфоломій

Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній під час брифінгу в Києво-Печерській Лаврі 27 липня 2021 року заявив, що на тих заходах, де буде присутній Патріарх Варфоломій, не буде представників Української Православної Церкви

Про це повідомляє РІСУ.

«У нас ще немає офіційної програми перебування турецького гостя (в Україні). Але те, що ми можемо сказати відразу – ми проти його приїзду, – сказав владика. – Це пов’язано з тим, що патріарх Варфоломій несе особисту відповідальність за те, що відбувається в Україні протягом останніх років. Це захоплення наших храмів, це побиття наших віруючих. Дуже багато зла було принесено».

Нас наші віруючі не зрозуміють, якщо хтось – Предстоятель Української Православної Церкви або її представник – буде на заходах, де буде присутній патріарх Варфоломій.

Керуючий справами УПЦ нагадав, що «люди постраждали, багато тисяч людей постраждало».

Читайте також: Порошенко у річницю Хрещення Руси-України: це був не лише вибір віри, але й вибір цивілізації.

«Тому нас наші віруючі не зрозуміють, якщо хтось – Предстоятель Української Православної Церкви або її представник – буде на заходах, де буде присутній патріарх Варфоломій. Тому можемо сказати однозначно – на тих заходах, де буде присутній патріарх Варфоломій, не буде представника УПЦ», – підсумував митрополит Антоній.