Провів ніч з 23 дівчатами: фанат футболіста Мессі видав себе за нього - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
Провів ніч з 23 дівчатами: фанат футболіста Мессі видав себе за нього

Отакої!

Фото u-news.com.ua.

Провів ніч з 23 дівчатами: фанат футболіста Мессі видав себе за нього

Сталося це у Іранському місті Хамат

За кумира футбольних вболівальників себе видавав 25-річний іранський студент Реза Парастеш. Коли люди бачили його на вулицях свого міста, то починалася масова істерія. Адже вони вважали, що перед ними п’ятикратний володар золотого м’яча та один із найпопулярніших футболістів світу Ліонель Мессі.

Про це повідомляє u-news.com.ua.

«Вочевидь, сам Лео сильно заклопотаний аби приділяти увагу своїм фанатам. Тому я хотів стати його офіційним представником, відвідувати всілякі заходи та спілкуватися з людьми», - розповів Реза Парастеш.

Зараз іранський двійник Ліонеля Месі Реза Парастеш регулярно дає інтерв’ю, а рекламні агентства змагаються, аби запросити його на зйомки.

Фальшивий капітан «Барселони» активно роздавав автографи, нікому не відмовляв у фото не пам’ять і навіть зіграв із місцевими фанами у декількох матчах. Та фальшиву зірку затримали правоохоронці.

За час, що Реза видавав себе за Мессі, він провів ніч з 23 дівчатами. І коли дами дізналися, що він їх обманув, подали позови до суду за сексуальне домагання. Саме це і стало причиною затримання двійника поліцією. Але всі позови відхилили, адже жінки провели ніч з іранцем добровільно.

Зараз іранський двійник Ліонеля Месі Реза Парастеш регулярно дає інтерв’ю, а рекламні агентства змагаються, аби запросити його на зйомки. Тож чоловік домігся свого – став відомим.

Читайте також: Український баскетбольний клуб підписав сина легенди НБА.