На які об’єкти на Волині витрачають найбільше бюджетних грошей - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
На які об’єкти на Волині витрачають найбільше бюджетних грошей

До кінця 2021 року школу в Стобихівці Камінь-Каширського району планують перекрити дахом.

Фото Волинська ОДА.

На які об’єкти на Волині витрачають найбільше бюджетних грошей

В ремонт області вклали майже 10 мільярдів гривень

Провели моніторинг витрат на ремонти за бюджетні кошти по всій Україні в рамках Карти ремонтів, інформує Район.Шацьк. 

Волинська область посіла 20 місце: в цілому на ремонти, відновлення та реконструкцію різних об’єктів тут витратили 9,9 мільярдів гривень бюджетних коштів. Про це інформує ГО «Антикорупційний штаб».

На ремонти в сусідній Львівській області виділили майже на 20,7 мільярди гривень більше, а в Рівненській — на 0,6 мільярдів менше.

До слова, на ремонти в сусідній Львівській області виділили майже на 20,7 мільярди гривень більше, а в Рівненській — на 0,6 мільярдів менше. Кількість видатків на ремонти в кожній області майже корелюється з кількістю населення в регіоні: чим менше населена область, тим менші видатки і навпаки. 

Більше половини витрачених коштів — 5,2 мільярдів — це ремонт доріг. На ремонт чи будівництво інших об’єктів витратили близько 4,7 мільярдів гривень. Представляємо ТОП-5 найдорожчих об’єктів:

  1. Найбільшу суму витратили на нове будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у с. Стобихівка Камінь-Каширського району Волинської області — 111,5 мільйонів гривень.
  2. На другому місці — Капітальний ремонт вулиці Дубнівської в місті Луцьку Волинської області: загалом 87,0 мільйонів гривень.
  3. На третьому місці — капітальний ремонт проспекту Волі від вулиці Шопена до Київського Майдану в місті Луцьку: 63,4 мільйонів гривень.
  4. На четвертій позиції — будівництво каналізаційної мережі та системи очистки стічних вод у с. Світязь Шацького району Волинської області (коригування): 53,4  мільйонів гривень.
  5. Замикають п’ятірку роботи з Капітальний ремонт лікувального корпусу КП «Волинський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр» Волинської обласної ради по вул. Львівській, 50 в м. Луцьку Волинської області: 51,0 мільйонів гривень.

Читайте також: Чи валиться 100-річний будинок в центрі Луцька: що каже комісія​.