Арахамія постав в образі північнокорейського диктатора Кім Чен Ина (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
Арахамія постав в образі північнокорейського диктатора Кім Чен Ина (Фото)

Користувачі соцмереж жартують через висловлювання політика.

Фото О.Голобуцького.є Зі сайту Главком.ua

Арахамія постав в образі північнокорейського диктатора Кім Чен Ина (Фото)

Нардеп став героєм курйозних фотожаб

Очільник фракції партії «Слуга народу» Давид Арахамія шкодує, що Україна відмовилася від ядерної зброї. За його словами, зараз би Київ «міг шантажувати світ» і отримувати за це гроші.

Такі ідеї нардепа відразу почали висміювати в мережі, повідомляє Главком. Зокрема, інтернет-гумористи зобразили Арахамію в образі північнокорейського диктатора Кім Чен Ина. 

До слова, Арахамія заявив, що непублічна частина майбутньої зустрічі президентів України та США пройде на підвищених тонах. Натомість у «Слузі народу» вже кинулися пояснювати слова Арахамії.

Раніше повідомлялося, що глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія вважає рішення України відмовитися від ядерного потенціалу в межах Будапештського меморандуму «фатальною помилкою».

Арахамія заявив, що непублічна частина майбутньої зустрічі президентів України та США пройде на підвищених тонах.

«Навіть якби ми не могли обслуговувати, ми могли б скоротитися, але все рівно лишити ядерний потенціал. Ми могли б шантажувати весь світ, і нам би давали гроші на обслуговування, як зараз це відбувається у багатьох інших країнах», – сказав Арахамія.

Крім того, Арахамія вважає, що «принципи правлячих партій України та Китаю в багатьох речах збігаються». Він заявив нещодавно, що «Слуги народу» мають багато спільного з Комуністичною партією Китаю.