Маскувалися: у Луцьку викрили ще один підпільний заклад (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
Маскувалися: у Луцьку викрили ще один підпільний заклад (Фото)

Викрили незаконний гральний заклад.

Фото поліції Волині.

Маскувалися: у Луцьку викрили ще один підпільний заклад (Фото)

Слідчі Луцького районного управління поліції спільно із оперативниками управління стратегічних розслідувань у Волинській області у Луцьку на одній із центральних  вулиць викрили підпільний гральний заклад

У закладі незаконно надавався доступ через мережу «Інтернет» до електронних (віртуальних) казино з метою отримання прибутку з обов’язковою умовою сплати гравцем грошових коштів.

 Гральний заклад працював замасковано. Запускали  в приміщення лише «своїх людей» після попереднього дзвінка та проходження ідентифікації особи через систему відеонагляду грального закладу. 

Запускали  в приміщення лише «своїх людей» після попереднього дзвінка та проходження ідентифікації особи через систему відеонагляду грального закладу. 

На місце викликали слідчо-оперативну групу для документування протиправної діяльності. Під час  проведення першочергових слідчих дій виявили та вилучили: 9 системних блоків, 9 комп’ютерних моніторів, 3 флешносії, комплектуючі до комп’ютерної техніки та мережі Інтернет, 2 мобільних телефони, чорнові записи адміністратора, гроші в сумі 700 грн.

Триває досудове розслідування  відкрите за ч.1 ст. 203-2 (Незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей)  Кримінального кодексу України. 

Читайте також: Водії ігнорують пішохідний перехід: лучанка просить встановити світлофор на вулиці (Фото)

 

 

Джерело: Поліція Волинської області