Чоловік зробив пропозицію коханій на висоті 5 тисяч метрів та з каблучкою у зубах - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
Чоловік зробив пропозицію коханій на висоті 5 тисяч метрів та з каблучкою у зубах

Дівчина сказала ТАК.

Фото зі сайту 24 каналу.

Чоловік зробив пропозицію коханій на висоті 5 тисяч метрів та з каблучкою у зубах

Разім зізнався, що дуже боявся впустити перстень, коли даруватиме його своїй дівчині

Рахім працює інструктор зі стрибків з парашутом, а також є пілотом-початківцем. На другому побаченні чоловік влаштував для Кейтлін сюрприз, взявши її з собою на аеродром. Там він повідомив, що зараз вони стрибнуть з парашутом.

Дівчина пригадала, що в той день була шокована, але їй довелося зображати впевненість. Після того, як над її головою вперше в житті розкрився купол парашута, вона зрозуміла, що не зможе жити без стрибків.

Коли Рахім в черговий раз покликав Кейтлін на аеродром, вона не побачила в цьому нічого незвичайного. Адже за 3 роки стосунків, це було звичне для них заняття.

Коли вони тандемом вистрибнули з літака та розкрився парашут, чоловік дістав обручку. Весь цей час він тримав кільце в зубах, адже це єдине місце, де воно могло бути під рукою на час стрибка. 

Я хотів, щоб ця пропозиція була поза цим світом. Я не хотів простої пропозиції на кшталт того, щоб заховати кільце в торт або келих шампанського,
– пригадав Рахім.

Коли вони тандемом вистрибнули з літака та розкрився парашут, чоловік дістав обручку. Весь цей час він тримав кільце в зубах, адже це єдине місце, де воно могло бути під рукою на час стрибка. Кейтлін відповіла: «так».

Вже після приземлення Разім зізнався, що дуже боявся впустити перстень, коли даруватиме його своїй дівчині. А також, що кохана може сказати йому «ні».

 

Джерело: 24 канал