«Дружина сказала, що зможе перепливти річку»: через спір потонуло подружжя - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.65 € 31.52
 «Дружина сказала, що зможе перепливти річку»: через спір потонуло подружжя

Тривають слідчі дії.

Фото provce.ck.ua.

«Дружина сказала, що зможе перепливти річку»: через спір потонуло подружжя

Трагедія сталась 2 серпня

У селі Селище на Корсунщині втонуло подружжя. За словами очевидців, жінка побилась об заклад з чоловіком, що зможе перепливти річку. Разом з нею купатись пішов її супутник. Його тіло вже витягнули на берег.

Подія трапилась близько 12-ої години. Це прокоментувала інспектор з комунікації Звенигородського райвідділу поліції Тетяна Кулініч.

Дружина сказала, що зможе перепливти річку. Слідом за нею пішов і чоловік.

– Чоловіку 54 роки, жінці 38 років. Дружина сказала, що зможе перепливти річку. Слідом за нею пішов і чоловік. По прибуттю на місце події один із поліцейських, капрал поліції Володимир Шапошніков, побачив тіло чоловіка у воді та пірнув за ним. Коли дістав його, то виявив, що потерпілий вже помер, - каже Тетяна Кулініч.

 Зниклу під водою жінку мають невдовзі почати шукати. Чекають на водолазів зі Сміли. 

- Перед цим вони відпочивали на березі, - пояснює Кулініч. - Ймовірно, були в стані алкогольного сп’яніння. Їх характеризують, як неблагополучних. Пошуки жінки тривають. Вкотре варто застерегти, що водойма – не місце для ігор. Особливо, під впливом спиртного.

Читайте також: На Рівненщині у ставку втопилася жінка.